Copyright © 2010 by Trailer Partner s.r.o.  ·  Všetky práva vyhradené  ·  E-Mail: trailerpartner@trailerpartner.sk

FMA - spoločnosť LEGRAS vyvinula a patentovala pohyblivú podlahu pre prepravnú techniku, preto náves LEGRAS FMA predbieha svoju konkurenciu v kvalite a odolnosti podlahy. Návesy FMA sú určené na prepravu rôznych poľnohospodárskych plodín (repa, kukurica, zrno a pod.) rovnako ako pre drevársky priemysel (štiepka, piliny) aj pre odpadové hospodárstvo (komunálny odpad, šrot, biomasu) ale takisto aj stavebné materiály ako piesok alebo štrk) a  to všetko až do objemu 97 m3 (v závislosti podľa hmotnosti). Ak Vám to nestačí, tak máme ešte jednu dobrú správu - na spiatočnej ceste možete naložiť palety v šírke 2.480 mm až do výšky 3.000 mm. Pritom všetkom je to jediný náves, ktorý sa dokáže sám naložiť (palety) a pri vykladaní sa určite nemôže prevrátiť (pretože sa pri vykladaní nevyklápa - vykladá vodorovne).
Ochrana - krycí panel svetiel, zadné dorazy, pneumatický zámok dverí - Vy aj Váš náves ste sofistikovane chránený pri práci so sypkým tovarom aj paletami.
Diaľkové ovládanie - na kábli alebo rádiovo. Pohyb podlahy ovládate diaľkovo  a preto môžete stáť práve tam kde najlepšie vidíte na tovar a ste zároveň v bezpečí.
Pre rôzne materiály je možné použiť rôzne druhy lamiel - od bežných alebo hladkých až po extra zosilnené; ALU alebo oceľové.
21 lamiel - iba LEGRAS Vám zabezpečí dlhodobú kvalitu. Patentované tvar v dvojité C je najodolnejší aj pre vysoke bodové zaťaženie - pre otárací bok je podvozok špeciálne zosilnený aby odolával zvýšenej stranovej záťaži.
Posuvné čelo - mechanicky pohlyblivé posuvné čelo Vám zaručí úplné vyčistenie návesu aj pri najjemnejších materiáloch ako je piesok - aj pri prevedení s bočnými dverami funguje spoľahlivo a účinne.
Ťažna plachta čela - žiadna hydraulika, iba gravitácia. Plachta namontovaná na pohyblivom čele je zaťažená tovarom a ten pri posuve ťahá aj čelo.
Produkty LEGRAS
Search:
HOME   |  SLUŽBY   |   SERVIS   |   KONTAKT
KRONE GmbH   |  LEGRAS Industries  |  STAS n.v.  |  F. X.  Meiller