Copyright © 2010 by Trailer Partner s.r.o.  ·  Všetky práva vyhradené  ·  E-Mail: trailerpartner@trailerpartner.sk

FMA - Side Doors spoločnosť LEGRAS vyvinula a patentovala pohyblivú podlahu pre prepravnú techniku, preto náves LEGRAS FMA  - Side Doors predbieha svoju konkurenciu v kvalite a odolnosti podlahy. Návesy FMA - Side Doors ešte viac umocňujú variabilitu použiteľnosti návesu s pohyblivou podlahou. Chcete nakladať zboku? Nie je žiadny problém. Objednajte si náves, vybavený bočnými dverami, či už čiastočnými, nacelý bok alebo dokonca na obidva boky. A stále je to náves s ktorým bezproblémovo prepravíte akykoľvek sypký alebo voľne ložený tovar.
Ochrana - krycí panel svetiel, zadné dorazy, pneumatický zámok dverí - Vy aj Váš náves ste sofistikovane chránený pri práci so sypkým tovarom aj paletami.
Diaľkové ovládanie - na kábli alebo rádiovo. Pohyb podlahy ovládate diaľkovo  a preto môžete stáť práve tam kde najlepšie vidíte na tovar a ste zároveň v bezpečí.
Pre rôzne materiály je možné použiť rôzne druhy lamiel - od bežných alebo hladkých až po extra zosilnené; ALU alebo oceľové.
Prístup z oboch strán - žiadny iný náves Vám nevie poskytnúť podobne variabilné možnosti prepravy a manipulácia ako FMA-Side Doors
Posuvné čelo - mechanicky pohlyblivé posuvné čelo Vám zaručí úplné vyčistenie návesu aj pri najjemnejších materiáloch ako je piesok.
21 lamiel - iba LEGRAS Vám zabezpečí dlhodobú kvalitu. Patentované tvar v dvojité C je najodolnejší aj pre vysoke bodové zaťaženie
Produkty LEGRAS
Search:
HOME   |  SLUŽBY   |   SERVIS   |   KONTAKT
KRONE GmbH   |  LEGRAS Industries  |  STAS n.v.  |  F. X.  Meiller